Regulamin Innego Radia

REGULAMIN INNEGO RADIA


Wiemy doskonale, że wśród naszych rodaków jest niewielu adeptów czytania regulaminów, dlatego w możliwie najkrótszej formie przedstawiamy zasady obowiązujące naszych kochanych słuchaczy i prezenterów:


1. Bawimy się wspólnie korzystając z dobrodziejstw Internetu w tym naszej rozgłośni radiowej pamiętając o tym, że robimy to w taki sposób, aby nie obrażać siebie wzajemnie.


2. Prezenterzy Innego Radia dbają zawsze o komfort wspólnej zabawy. Pamiętając ze będąc osobami publicznymi reprezentujemy nie tylko siebie ale cala ekipę Innego Radia nie podejmujemy aktywności w eterze w stanie który byłby powodem zgorszenia dla słuchaczy oraz koleżanek i kolegów z ekipy – w stanie który wskazywałyby zwłaszcza na - spożycie alkoholu lub innych środków, skrajne zmęczenie, niewyspana lub załamanie psychiczne. Nie używamy wulgaryzmów na antenie jak tez we wszystkich innych kanałach komunikacji (gg, czat, FB, skype).


3. Nie zamawiamy piosenek, które zawierają niecenzuralne zwroty przed godziną 22.00. Nie zamawiamy również zbyt dużej ilości utworów, tak aby każdy ze słuchaczy mógł cieszyć się swoim utworem. Prezenter ma również prawo do odmowy realizacji zamówienia, kiedy forma audycji nie przewiduje takiej możliwości.


4. Mając na uwadze prywatność, której tak w naszych czasach strzeżemy, prezenter nie będzie pośrednikiem w wymianie kontaktów osobistych pomiędzy słuchaczami o ile nie nastąpi zgoda obydwu zainteresowanych stron.


5. Każda z osób chcących zostać Prezenterem/Prezenterką Innego Radia przechodzi rozmowę wstępną jeśli przebiegnie ona pozytywnie osoba taka zostaje przyjęta na 6-cio tygodniowy okres próbny. Po zaliczeniu takiego okresu staje się członkiem ekipy Innego Radia.


6. Prezenter prowadzący pojawia się na minimum 10 minut przed przejęciem audycji i zgłasza grającemu przed nim prezenterowi/prezenterce że jest gotowy przejąć konsolę i nadawać audycję w ustalonym czasie lub prosi o chwilowe przedłużenie audycji jeśli jest taka możliwość.


7. Po przekazaniu konsoli osoba kończąca audycje zostaje do czasu upewnienia się że kolejna osoba bez przeszkód nadaje audycje co potwierdzamy pisząc do osoby grającej.


8. Staramy się powiadamiać o odwołaniu bądź nie możności prowadzenia audycji, by została ona skasowana z ramówki, tak aby umożliwić wykorzystanie czasu antenowego.


9. Nie mieszamy życia prywatnego z radiem. Rozmowy prywatne toczymy poza audycją. Aby nie utrudniać prowadzenia audycji prezenterowi będącemu na antenie.


10. W przypadku prywatnego konfliktu z członkiem ekipy nie przenosimy ich w żaden sposób na radio. Traktujemy się wzajemnie z należytym szacunkiem tak aby sytuacja ta nie miała wpływu na naszą wzajemną współpracę i funkcjonowanie radia.


11. Ufając, że te proste reguły gry nie są zbyt wymagającymi musimy nadmienić, że jesteśmy w stanie zablokować słuchacza permanentnie nadużywającego naszej cierpliwości :)

Linki do odsłuchu
Radiowe Gadu-Gadu
Jesteśmy także tutaj